O mnie

„Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.” Ansel Adams

Cieszę się, że tu jesteś !

Nazywam się Łukasz Król i od 2001 roku profesjonalnie zajmuję się fotografią, której tajniki zgłębiałem podczas studiów w PWSTViT w Łodzi.

Jestem ciekawy ludzi i świata. Moja fotografia jest więc różnorodna – podążająca za prawdą o ludziach, miejscach i zdarzeniach, które fotografuję.

Wykonuję zdjęcia reklamowe, reportażowe oraz portretowe. Te ostatnie należą do moich ulubionych, gdyż wymagają indywidualnego podejścia oraz trafnej oceny emocji i charakteru. Dzięki setkom zdjęć wykonanych w ramach projektu „ Oko w oko” poznałem wyjątkowe osoby. Fotografie, które wspólnie wówczas stworzyliśmy uznały one za swój najbardziej osobisty i prawdziwy portret.

 

Wchodzenie w relacje z drugim człowiekiem, podążanie za emocjami i światłem oraz ciągły rozwój to największe wartości zawodu, który wykonuję.

 

Moimi klientami byli:

Diageo, mBank, PKO BP, KGHM, NobleBank, OpenFinance, Sokołów, MAN, Volvo Trucks, Wielton, BOŚ Bank, GetinHolding, GetinBank, NobleFunds, LeoBurnett, Grey i wielu innych.

Moje fotografie były publikowane w takich tytułach jak: Forbes, Newsweek, Polityka, Wprost, Businessweek, ManagerMagazine, Zwierciadło, Elle i wielu innych.

To tyle o mnie.

Niech fotografie mówią same za siebie.

Zapraszam do współpracy.

 

fot. Karolina Kurasz